Основний спосіб лікування, що використовується в психотерапії і який також використовує наш лікар-психотерапевт, – лікування розмовою, яка має сильний вплив на свідомість та підсвідомість пацієнта. Лікування у психотерапевта здійснюється в добровільному порядку, і хворий може сам вибрати найбільш підходящий метод із тих, що запропонував лікар.
У якому разі слід звертатися до психотерапевта?
Часті напади агресії, дратівливість, панічні атаки. Тяжкі думки заважають зосередитися на навчанні чи роботі. Відсутність апетиту чи постійне переїдання. Поява фобій, нав’язливих звичок (постукування пальцями, покашлювання).
Записатися на консультацію до лікаря психотерапевта у Вишневому можна за телефоном 067 100 23 63.
Які хвороби виявляє психотерапевт?
Після проведення досліджень та постановки діагнозу психотерапевт лікує такі захворювання:
- Розлади особистості
- Панічні атаки
- Істеричні неврози
- Соматоформні розлади
- Невротичні розлади (неврози)
- Порушення сну
- Фобії різної форми прояву
- Деякі види маній
Як підготуватися до першого прийому психотерапевта?
- Сформулюйте, що вас непокоїть
- Подумайте, якого результату ви хотіли б досягти
- Дізнайтеся про все, що вас цікавить про психотерапію
- Не вживайте нічого, що змінює свідомість
- Освіжіть у пам’яті те, про що хотіли б поговорити
- Мати чіткий план не обов’язково
Короткий курс роботи над однією проблемою включає щонайменше три сеанси, але, як правило, їх потрібно до десяти. У такому разі психотерапія зветься короткостроковою, і розрахований курс на опрацювання одного аспекту.
Сеанс будується на довірчій розмові психотерапевта із пацієнтом. У процесі прийому людина може говорити про всі думки, що її відвідують. Якщо він зазнає складнощів зі словесним вираженням емоцій, фахівець пропонує зробити це через малюнок чи іншу творчу діяльність. Також на сеансах лікар Сміщенко дає пацієнтам корисні практики, ефект від яких відчувається одразу. Крім того, пацієнти після сеансу можуть робити їх самостійно вдома.